NASZE BIURO RACHUNKOWE W LICZBACH

LAT NA RYNKU
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
PORAD PRAWNYCH W OSTATNIM ROKU
0

o nas

Biuro Rachunkowe RK w Bydgoszczy rozpoczęło swoją działalność w 2010 roku. Od początku swojego istnienia świadczymy usługi dla podmiotów z różnych branż oraz reprezentujących różne skale działalności. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując zakres oferowanych usług i sposób ich świadczenia do specyfiki prowadzonej działalności. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, aby współpraca Klienta z Biurem Rachunkowym odbywała się bez niepotrzebnych obciążeń. Przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną, bezpośredni wgląd do wszystkich faktur oraz stały monitoring procesu księgowania, to tylko niektóre z nich.
Właściciel Biura Rafał Konieczny posiada Certyfikat Księgowy Nr 33504/2009 wydany Przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Certyfikat potwierdza posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodów związanych z rachunkowością.
Od początku swojej pracy zawodowej jest ściśle związany z rachunkowością i rozwiązywaniem problemów z zakresu prawa podatkowego.
Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Biuro Rachunkowe RK w Bydgoszczy jest zbiorowym sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

zobacz Certyfikat Księgowy

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Dokładamy wszelkich starań, aby w każdej chwili wspierać Państwa swą wiedzą i świadczyć pomoc w rozwiązywaniu nawet najbardziej zawiłych problemów z zakresu księgowości i spraw podatkowych. Zawsze staramy się wybrać najbardziej korzystną dla Państwa drogę i znaleźć odpowiadające Waszym oczekiwaniom rozwiązanie. Nie boimy się wyzwań, a do każdego problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.
Wszystkie Swoje działania opieramy na wyjątkowej dbałości o zachowanie standardów Kodeksu etyki w rachunkowości, gwarantując indywidualne podejście do spraw, pełen profesjonalizm oraz dyskrecję. Posiadane wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia rachunkowości w formie pełnych Ksiąg Rachunkowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz aktualizowana na bieżąco wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego i gospodarczego dają naszym Klientom gwarancję że wszystkie ich sprawy prowadzone są rzetelnie, z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa.
Obsługę firm prowadzimy z wykorzystaniem możliwości jakie przynosi najnowsza technologia i nowoczesne rozwiązania, w oparciu o zaawansowane i zawsze zgodne z aktualnym stanem prawnym oprogramowanie.

Warto z nami współpracować, ponieważ:
Jesteśmy zaangażowani w sprawy każdego Klienta
Gwarantujemy merytoryczne przygotowanie, potwierdzone Certyfikatem Księgowym
Posiadamy wieloletnie doświadczenie
Stale podnosimy swoje kwalifikacje
Pracujemy na licencjonowanym oprogramowanie
Oferujemy konto online do elektronicznego obiegu dokumentów (Portal Biura)
Udostępniamy aplikację do wystawiania faktur (Subiekt 123)
Informujemy o zmianach przepisów podatkowych